Водійські окуляри антифари розроблені ТОВ «Аліс 96» спеціально для водіння в умовах поганої видимості: сутінки, сніг, туман, дощ і т. п.
Федоровские окуляри антифари (антиблікові) для водіїв.
Водійські окуляри антифари розроблені ТОВ «Аліс 96» спеціально для водіння в умовах поганої видимості: сутінки, сніг, туман, дощ і т. п.
Лінзи світлофільтри водійських очок антифар виготовлені з оптичного пластику. Пластикові лінзи легше, ніж лінзи з мінерального скла і безпечніше в аварійних ситуаціях.
Тривалість носіння окулярів контролюється водієм індивідуально і залежить тільки від стану комфортності.
Повністю затримують шкідливі для очей УФ промені ; підвищують контрастність зору за рахунок селективного поглинання в синьо-блакитній частині спектра, найбільш схильною до розсіювання; покращують кольоророзрізнення, пропускаючи світло в зеленій частині спектра; знімають сонливість і стомлюваність за рахунок пропускання світла в жовтій області спектру; сприяють відновленню функціонального стану тканин ока і родопсину, що відповідає за чутливість рецепторів сітківки ока, за рахунок «релаксаційної» смуги спектра пропускання; покращують сприйняття зовнішнього середовища і настрій за рахунок створення ефекту «сонця» на тлі похмурої погоди; значно зменшують засліплення від світла фар зустрічних.
Лінзи світлофільтри водійських очок виготовлені з висококласного оптичного пластику CR 39 з нанесеним спеціальним спектральним покриттям за унікальною технологією. Пластикові лінзи значно легше скляних .
Тривалість носіння окулярів водіями транспортних засобів контролюється індивідуально і залежить тільки від стану комфортності.Тривалість носіння водійських очок контролюється водієм індивідуально і залежить тільки від стану комфортності Очки в легкій пластиковій оправі з даростойкими полікарбонатними лінзами можуть виявитися вельми корисні і для велосипедистів.
Водійські окуляри розроблені ТОВ «Аліс-96» під керівництвом академіка С. Н. Федорова. Окуляри для водіїв сертифіковані і захищені від підробок патентом РФ (Пріоритет від 27 серпня 2003р.), а також наклейками з зареєстрованим товарним знаком «Аліс-96» на лінзі, фірмовою упаковкою та буклетом.
Очки для водителей полностью задерживают губительные для глаз УФ-лучи и основную долю вредногокоротковолнового фиолетово-синего света;
оптимизируют интенсивность пропускаемого света по всему остальному диапазону видимого спектра;
повышают четкость и улучшают контрастность изображения;
водительские очки способствуют активному восстановлению (релаксации) функционального состояния клеток тканей глаза, в том числе светочувствительных клеток, и замедляют процесс их старения.
Индивидуальные свойства водительских очков:
-
улучшают видимость в сумерки, туман, дождь, снег и т.д.
-
зменшують засліплення від світла зустрічних фар;
-
знижують стомлюваність і сонливість.
До очкам додаються:
* чохол сіро-блакитного кольору на затягивающемся шнурку;
* серветка для окулярів.
Для того, щоб купити окуляри для водіїв - додайте в корзину покупок потрібну Вам кількість товару та оформіть замовлення.
Основні | |
---|---|
Виробник | Аліс-96 |
Користувальницькі характеристики | |
Країна виробник | Росія |
- Ціна: 880 грн